o nasUsługi Motoryzacyjne "Strączek" s.c. jest rodzinną firmą z długoletnimi tradycjami w branży motoryzacyjnej i serwisowej działającą na rynku nieprzerwanie od 1980 roku. Prowadzona jest przez Jana i Beatę Strączek wraz z synem Łukaszem. Przez 12 lat działalności gospodarczej świadczyliśmy usługi blacharsko - lakiernicze jako autoryzowany serwis FIAT. Współpracujemy z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi działającymi na rynku. W ramach naszych usług prowadzimy bezgotówkową likwidację szkód od A do Z - począwszy od oględzin pojazdu poprzez zgłoszenie szkody do ubezpieczyciela, serwis pojazdu i rozliczenie szkody wraz z przygotowaniem pełnej i niezbędnej dokumentacji.

Przez wszystkie lata działalności stawiamy na profesjonalizm oraz rzetelną i szybką obsługę naszych Klientów. Wspólpracujemy z najlepszymi w branży motoryzacyjnej korzystając ze sprzętu, części zamiennych czy lakierów czołowych marek - MAHA, Sikkens, Beissbarth.

Pracownicy naszej firmy są specjalistami w branży motoryzacyjnej. Stawiamy na podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz podnoszenie jakości usług i ciągły rozwój. Wszystko to żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nasze Certyfikaty jakości:

Złota Oznaka Mistrza nadana przez Związek Rzemiosła Polskiego za szkolenie uczniów.

Sieć Serwisowa Sikkens - certyfikat za wysokiej jakości naprawy wg. technologii Sikkens zgodnej z Dyrektywą UE 2004/42/CE w oparciu o profesjonalne wyposażenie i wykwalifikowany personel.

Stacja Kontroli Pojazdów KTT / 006 / P świadczy usługi podstawowej stacji kontroli pojazdów. Serwis Harenda wykonuje również naprawy w zakresie mechaniki pojazdów, usługi blacharskie, lakiernicze oraz wulkanizacyjne.

Jednym słowem - pełen serwis!


Agencja Maxima 2011